Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela w Bytowie zaprasza chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu.
Zbiórki ministranckie odbywają się w każdą sobotę o godz. 9:00 w salce parafialnej przy plebanii, przy ul. Jana Pawła II 22 w Bytowie.
W najbliższym czasie planowane są także wspólne wyjazdy dla ministrantów:
15 czerwca 2026 r. wyjazd do Pelplina na Diecezjalny Dzień Młodych „Przystań”,
26 czerwca 2026 r. wyjazd do Aquaparku w Redzie na zakończenie roku szkolnego i duszpasterskiego,
oraz 26–28 sierpnia 2026 r. wyjazd na rekolekcje sportowe do Warzenka.
To dobra okazja, aby poznać nowych kolegów, przeżyć ciekawe spotkania, wspólnie się modlić, rozwijać swoją wiarę i aktywnie uczestniczyć w życiu parafii.
Kontakt do opiekuna ministrantów: ks. Dominik – 795 625 445.
Serdecznie zapraszamy!
